Apie „Onimusha“ serijos sugrįžimą kalbėta jau ne kartą, o nuo paskutiniojo praėjo jau ne vieneri metai. Tačiau galimai kompanija „Capcom“ nuo kalbų pereina prie darbų. Neseniai buvo užregistruotas naujas „Onimusha“ prekės ženklas, kuris nurodo, kad PlayStation 2 eros žaidimų serija gali grįžti. Beje, tai nebuvo senojo prekės ženklo atnaujinimas, bet nauja registracija.

Šie „Capcom“ veiksmai iškilo viešumon „NeoGAF“ forume. Tačiau tai deja ir yra visa informacija, kurią šiuo metu žinome. Tad naujasis žaidimas taip gali būti sukurtas Japonijoje populiariems žaidimų automatams arba mobiliesiems įrenginiams, o ne pilnavertis serijos žaidimas konsolėms ir asmeniniams kompiuteriams.

Pirmasis „Onimusha“ serijos žaidimas „Onimusha: Warlords“ buvo išleistas PS2 konsolėje 2001 metais. Žaidimo istorija pasakojo apie Sengoku eros samurajų Samanosuke, kuris stojo į kovą prieš Nabunaga Oda, sudariusį sąjungą su demonais.

„Onimusha“ serija turėjo panašumų su pirmaisiais „Resident Evil“ serijos žaidimais. Tik vietoje šaudymo į zombius šiuose žaidimuose tekos stoti į artimą kovą su priešais naudojant kardą ir magijos įgūdžius.

Kiek vėliau „Onimusha“ žaidimui buvo išleisti trys tęsiniai: „Onimusha 2: Samurai‘s Destiny“, „Onimusha 3: Demon Siege“ (šiame žaidime vienam iš pagrindinių veikėjų veidą ir balsą paskolino prancūzų aktorius Jean‘as Reno) ir „Onimusha 4: Dawn of Dreams“.

Šių metų gegužę „Capcom“ atstovai teigė, kad kompanija ketina išleisti daugiau senųjų savo žaidimų perleidimų HD formatu, kaip dabar yra daroma su pirmaisiais „Resident Evil“ serijos žaidimais. Tuomet buvo teigiama, kad tokie jų žaidimų perleidimai yra paklausūs. Tad galbūt galime tikėtis ir ankstesniųjų „Onimusha“ serijos žaidimų prikėlimo naujam gyvenimui.