„Daily Mail“ (Didžioji Britanija) praneša, kad suaugęs 46 metų vyras, trijų vaikų tėvas Markas Bradfordas žaisdamas „Call of Duty“ tinkle vis gaudavo „malkų“ nuo trylikamečio vaikėzo. Eilinį sykį žuvęs ir užuot mėginęs atsiteisti žaidime jis nuėjo į berniuko namus ir jį „prismaugė“.

„Aš žaidžiau visą dieną, jis vis kabinėjosi prie manęs ir negalėjo užsičiaupti“ — prisimena Bradford‘as. Pasak „Daily Mail“ Marko nervai neišlaikė po to, kai paauglys išvadino jį nepadoriu žodžiu. Vyriškis įsiveržė į netoliese esančius trylikamečio namus ir abiem rankom suspaudė jam kaklą.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad užpuolikas gali turėti psichinių problemų. Savo paaiškinime jis teigia, kad trylikametis nepaliaujamai tyčiojosi iš jo, tad patekęs į beprotybės būseną jis tiesiog atsistojo ir patraukė berniuko namų link, nė neturėdamas konkretaus plano ką padarys į juos atėjęs. „Tai nebuvo pagieža.“ — teigia Markas, — aš tiesiog stvėriau jį ir pakračiau. Mes matėmės po to įvykio ir aš jo atsiprašiau. Mes taip pat žaidėme on–line. Tiesą sakant jis malonus vaikis“.

Pasak vaiko mamos, konflikto metu ant vaiko kaklo atsirado kraujosruvų ir įbrėžimų. Bradfordas pripažintas kaltu byloje dėl užpuolimo ir laukia nuosprendžio.

„Tai apgailėtina, kad suaugęs vyras šitaip užsipultų bejėgį vaiką“ — teigia nukentėjusiojo mama, — „jei negali susidoroti su pralaimėjimo kartėliu žaidime, išvis nereikėtų žaisti“. Aš visiškai sutinku su tuo ką sako mama, nors man ir įdomu sužinoti ar ji nesijaučia kalta, kad jos vaikis tyčiojasi iš suaugusių žmonių, žaisdamas PEGI 18 žaidimą.  Ko gero pastebėjot, kad panašaus turinio naujienų paprastai niekada nerašau, bet dabar padariau išimtį.

Kodėl?

Ogi todėl, kad turiu moralą. Nepaisant to, kad visa ši istorija baigėsi laimingai (berniukas sveikas ir gyvas, o vyrukas už savo poelgį atsakys teisme), viskas galėjo pasisukti ir kitaip.

Iš to ir išplaukia moralas kurį kartoju nuolat:

Vaikai, leisdami laiką internete galvokit kaip elgiatės ir ką kalbat, tai ne jūsų smėlio dėžė ir joje visada gali atsirasti tas, kuris nuspręs jūs paauklėti, jei to nepadaro jūsų tėvai.