Activision atvirai deklaravo siekį sumušti GTA V pardavimo rekordus ir atsiimti geriausiai parduodamo žaidimo titulą. Todėl toks judesys stebint neturėtų. Klausimas tik, ar mes tapsime šios kovos dalimi?

Iki šiol atrodė įprasta, kad geriausius pardavimų rekordus generuoja „Call of Duty“ serijos žaidimai, o juos sumuša tik naujesnis „Call of Duty“. Iki šiol. GTA V startas sukėlė visą ką šluojančią euforijos bangą, o Activision regis pasinaudojo tuo, kad išvengtų metinio konflikto. Rimtai. Vos pareiškus, kad „Call of Duty“ mėgins atgauti geriausiai parduodamo žaidimo titulą, iš visų tokio tipo naujienų išlėkė „Battlefield 4“. Gražiai sužaista, Acti!

 

Didžiųjų lenktynės neaplenks ir Lietuvos. Prekybos tinklai „Euronics“ ir „Technorama“ organizuoja „Call of Duty: Ghosts“ starto renginius! 

Misija VILNIUS. „Euronics“, PC Ozas, Ozo g. 18

Vilniečiai lapkričio penktą yra laukiami Oze įsikūrusioje „Euronics“ parduotuvėje. Atvykę starto dieną, galėsite išmėginti žaidimą, ar bent pavėpsoti kaip žaidžia kiti. Tai tikrai kiečiau, nei kokio paauglio LP jutūbėj! Dalyviai kviečiami registruotis organizatorių puslapyje, ši registracija yra ir jūsų šansas laimėti COD pasirinktai konsolei!

Registruokitės į renginį čia! 

Užsisakykite savo žaidimo kopiją bet kurioje „Euronics“ parduotuvėje arba internetu ir www.euronics.lt. 


Svarbu: Žaidėjai, laimėję žaidimą premjeros konkurse – galės atsisakyti savo išankstinio užsakymo ir atgauti sumokėtą avansą.

Misija KLAIPËDA. Technorama, Taikos pr. 39

Klaipėdiečiai lapkričio penktą yra laukiami Technorama parduotuvėje Taikos prospekte (Nori taikos, ruoškis karui blemba!). Atvykę starto dieną, galėsite išmėginti žaidimą, pavėpsoti kaip žaidžia kiti ir galiausiai, apie 1700 val. laimėti COD Ghosts kopiją sau! 

Technorama taip pat priima išankstinius užsakymus. Savo kopiją galite užsisakyti, bet kuriame Technoramos salone arba adresu www.technorama.lt

Misija KAUNAS. FUBAR.

O mano gimtąjame mieste nors ir nesninga, bet mes visi čia likome ant ledo. Na nieko nepadarysi, teks gaudyti pakeileivingą Humvee.

Artojas Oskaras Mikas. Lapkričio 5 susimatom viename iš randevų taškų!