Gandai apie devintąją „Call of Duty“ serijos dalį paskutiniu metu buvo itin gausūs. Visi jie skelbė, kad naujoji dalis bus tiesioginis 2010 metais pasirodžiusios dalies „Black Ops“ tęsinys. Štai ir sulaukėme „Call of Duty: Black Ops II“ anonso.

„Black Ops II“ taps pirmuoju visiškai futuristiniu serijos žaidimu. Pirmoji žaidimo dalis vyks devintajame XX a. dešimtmetyje. O antroji – 2025 metais vyksiančiame pasauliniame kariniame konflikte, kuris bus labai panašus į XX ą. antrojoje pusėje vykusį Šaltąjį karą. Šioje dalije mūsų ir laukia įvairi futuristinė karinė technika.

Debiutiniame filmuke (jį pamatysite žemiau) mums parodomas priešų puolamas Los Andželo miestas, artimieji rytai (regis, neramumai nebeįsiviazduojami be artimųjų rytų įsikišimo), koviniai robotai (serijos naujiena), gaudynės jojant ant arklių (niekam neprimena „Uncharted“?), sprogstantis sraigtasparnis (na juk koks „Call of Duty“ be sragtasparnių?) ir nemažai veiksmo momentų. Taip pat filmuke parodomas jau kiek (nemenkai) senstelėjęs Frank’as Woods’as iš pirmosios „Black Ops“ dalies. Atrodo, kad jis ir bus pagrindinis šio žaidimo istorijos pasakotojas.

Call of Duty: Black Ops II

„Black Ops II“ taip pat netaps išskirtiniu studijos „Treyarch“ kūriniu ir jame vėl pasirodys zombių režimas. Studijos vadovo Mark Lamia žodžiais, šį kartą ši žaidimo dalis yra labai ambicinga.

Taip pat jis teigia, kad 300 žmonių sudaranti kūrėjų komanda labai pasistengė, kad žaidėjams patiktų nauja serijos kryptis. Ir šį kartą siužetinėje kampanijoje bus tokių vietų, kuriose žaidėjams teks priimti sprendimus, nulemsiančius tolimesnę įvykių eigą. Čia kalbama apie specialias „Strike Force“ užduotis.

„Call of Duty: Black Ops II“ pasirodys šių metų lapkričio 13 dieną.