„Sledgehammer Games“ studijos įkūrėjas Glen Schofield sako, kad jis yra be galo užsidegęs dėl naujojo studijos kuriamo projekto.

Jo teigimu, komanda šiuo metu užsiima dizaino darbais – eskizavimu, apmatų darymu, modeliavimu ir kitais panašiais dalykais. Taigi, kitaip tariant, dar labai ansktyva stadija, kad apie žaidimą būtų galima kalbėti.

Nors kol kas ir nežinome, koks tai žaidimas, manau galime spėti – tai naujas „Call of Duty“. O tiksliau „Advanced Warfare 2“.

„Negaliu kalbėti apie žaidimą, bet mes jus išklausėme ir esu be galo dėl jo užsidegęs“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašo Glen Schofield.

Kaip matote, „Sledgehammer Games“ teigia išklausiusi žaidėjų atsiliepimus ir ketina sukurti tokį žaidimą, kokio trokšta gerbėjai.

„Call of Duty: Advanced Warfare“ pasirodė praėjusiais metais. Šiais metais pasirodė studijos „Treyarch“ kurtas „Call of Duty: Black Ops 3“, na o kitais metais naują „Call of Duty“ išleis „Infinity Ward“. Jei tik į bandelių kepimo tinklą „Activision“ neįtrauks naujos studijos, 2017 metais pamatysime „Sledgehammer Games“ kurtą „Call of Duty“.