„Call of Duty“ visada pritraukia mases žaidėjų, tad šių metų „Call of Duty: Advanced Warfare“ – ne išimtis. Neapsimetinėkit, žinau kad laukiat.

Sukurtas nežmoniškas hype’as. Toks hype’as, kad net patys kūrėjai „svaigsta“. „Sledgehammer Games“ įkūrėjas Glen Schofield vakar „Twitter“ paskyroje prasitarė, kad tai yra geriausias žaidimas kokį tik jis yra sukūręs per visą savo karjerą. Teigiama, kad kūrimo darbai jau beveik baigti, beliko šiek tiek šlifavimo ir poliravimo darbų.

„Mes beveik baigėm! Geriausias žaidimas per visą mūsų gyvenimą. Nėra jokių abejonių“, – teigia Glen Schofield. Kitas studijos įkūrėjas, Michael Condrey, teigia tą patį: „Patiriu pilvo griausmus, kai vyksta tokie įdomūs dalykai“.

Prieš įkuriant „Sledgehammer Games“, Schofield ir Condrey bendradarbiavo su „Electronic Arts“ kuriant „Dead Space“ žaidimus. Anksčiau jie yra dirbę prie gerai žinomų frančizių kaip „Lord of the Rings“ bei „James Bond“.

Paviešintas ir naujas filmukas, leidžiantis giliau pažvelgti į tinklo kovas – egzoskeleto galimybes, išvaizdos keitimą, režimus, žemėlapius. Jį pamatysit žemiau.

„Call of Duty: Advanced Warfare“ pasirodys lapkričio 4 dieną „Xbox 360“, „Xbox One“, „PlayStation 3“, „PlayStation 4“ bei „PC“ platformoms. Užsisakiusieji žaidimą iš anksto galės jį išbandyti viena diena anksčiau.