„Buy PC Game“, kaip ir praeitą mėnesį skelbia savo labiausiai parduodamų žaidimų TOP’ą. Pasidaryti į tai visai smagu, nes ne tik galima stebėti žaidimų pardavimų tendencijas, bet ir sužinoti, ką žaidžia kiti.

[li]1.Counter-Strike: Global Offensive (naujiena)[/li][li]2.Battlefield 3 (2*)[/li][li]3.Battlefield 3 Premium (1)[/li][li]4.ArmA 2: Operation Arrowhead (4) [/li][li]5.Sleeping Dogs (naujiena)[/li][li]6.Diablo III (3)[/li][li]7.Call of Duty: Modern Warfare 3 (5)[/li][li]8.The Elder Scrolls V: Skyrim (7)[/li][li]9.Max Payne 3 (9)[/li][li]10.Call of Duty: Modern Warfare 2 (naujiena)[/li]

* – praeito mėnesio užimama žaidimo pozicija

Kad naujasis „Valve“ hitas šturmavo pirmąją vietą – turbūt niekam nėra staigmena. Savo pozicijas išlaiko ir „ArmA 2: Operation Arrowhead“, greičiausiai populiarios modifikacijos „DayZ“ dėka. „Diablo III“ tuo tarpu truputį apleido savo pozicijas. Tuo tarpu TOP’o grandai – „Battlefield 3“, „Skyrim“ bei „CoD: Modern Warfare 3“ trauktis niekur neketina. Nors kiek stebina pastarojo žaidimo „tėvo“ – „Modern Warfare 2“ pasirodymas TOP’e.