Jau greitai pasirodisiantis „Saint’s Row IV“ atlaisvina vadeles labiau, nei bet kuris šios serijos žaidimas: ateiviai, ateivių ginklai (grojantys dubstep’ą), misijos kosmose, misijos Marse, zombiai, supergalios… O pagrindinis veikėjas – Prezidentas. Tai žada būti didžiausias ir beprotiškiausias „Saint’s Row“ iš visų. Tačiau kur visa tai veda?

Vyriausias žaidimo „Saint’s Row IV“ dizaineris Scott’as Phillips’as pareiškė, jog žaidimas užbaigs istoriją, kurią kūrėjai pradėjo dar pirmojoje dalyje. Visus būsimus serijos žaidimus kūrėjai ketina vystyti kita kryptimi.

„Mes žvelgiame į „Saint’s Row IV“ kaip į šios sagos pabaigą, paskutinį žaidimą apie šį pagrindinį veikėją ir apie tokią Šventųjų gaują“ teigė Phillips’as. „Taigi jei ateityje mes ir kursime naujas serijos dalis – o mes to tikimės, nes tikime, kad serija visada turės gerbėjų – tai jos tikriausiai bus vystomos kita kryptimi.“

Žaidėjai jau įprato matyti seriją kaip lengvą beprasmybių kratinį, tad ar nepakenks serijai žadama pertvarka ir eksperimantavimas? Ir kokia gali būti naujoji kryptis? Galbūt kūrėjai nori, kad „Saint’s Row“ taptų rimtu žaidimu, kokie yra „Grand Theft Auto“ serijos žaidimai?

„Saint’s Row IV“ pasirodys rugpjūčio 20 dieną.