Šiais laikais filmai sukurti pagal žaidimus, arba atvirkštinis variantas jau nieko nestebina. Bet visgi, viena didžiausių kada nors sukurtų žaidimų serijų keliasi į didžiuosius ekranus. Ir ši serija, tai… Simsai 🙂 Scenarijų rašys Brian Lynch, tačiau režisierius, bei aktoriai dar nežinomi.

Pranešama, kad Sims filmas, bus ne animacinis – jame vaidins tikri aktoriai. Ką išvysime Simsų filme, kol kas lieka paslaptimi (matyt ne tik žiūrovams, bet ir kūrėjams).

Filmo scenarijaus kūrėjas Brian Lynch yra prikišęs nagus prie tokių filmų, kaip Eragonas, When a Stranger Calls ir Norbit.

Trumpai apie Sims žaidimų seriją. Simsus sugalvojo ir sėkmingai „prastūmė“ Will Wright. Pirmasis Simsų žaidimas buvo išleistas 2000-ais, jis sulaukė nemažai papildymų. Po kurio laiko, buvo išleista antra Simsų versija – Sims 2, ši taip pat jau sulaukė kelių papildymų, ir keleto dar tikrai sulauks. Šiuo metu jau dirbama prie Sims 3 projekto, kartu su Nintendo DS ir Wii Simsų versijomis – MySims. Iš viso Simsų žaidimų bendrai buvo parduota daugiau nei 85 milijonai kopijų.

O kaip jūs manote, apie ką bus, ar turėtų būti Simsų filmas?