Electronic Arts patvirtino, kad rugsėjo mėnesį išleis Jungtinėje karalystėje esančios Criterion Games studijos arkadinį lenktynių žaidimą Burnout 3 PS2 ir Xbox konsolėms. Priminsime, kad pirmas dvi dalis išleido Acclaim Entertainment.
„Burnout jau yra didžiulis arkadinis hitas ir mums didelė garbė dirbti kartu su Criterion bei pakelti seriją į dar aukštesnį lygį tam, kad pateisintumėme jos ankstesnę sėkmę, — kalbėjo Bruce McMillan, EA Worldwide Studios viceprezidentas. — Tikime, kad su tokiu į veiksmą orientuotu dizainu ir įspūdinga verte Burnout taps puikiu mūsų leidžiamų lenktynių žaidimų papildymu“. (Viceprezidentas omenyje turi Need For Speed, Formula one ir Nascar Thunder serijas.)
Burnout 3 žada tapti didžiausiomis veiksmo lenktynėmis serijoje. Premijiniai taškai žaidėjams bus skiriami ne tik už pavojingą važiavimą, kaip buvo anksčiau, bet ir už tai, kad jie naudos savo mašiną kaip ginklą iš kelio eliminuoti kitus vairuotojus. Žaidimo trasos bus iš visokiausių pasaulio kampelių, pradedant Šiaurės Amerika ir baigiant tolimaisiais Rytais.
Vieno žaidėjo (single player) režime bus abu Race ir Crash čempionatai, taip pat eilė kitų opcijų, šiuo metų dar neatskleistų. Be to, jau paskelbta, kad važiuosime ne su trimis oponentais, kaip buvo anksčiau, bet su penkiais, o naujas Hollywoodo styliaus mašinų daužymo triukas (stunt) žada tapti gražiausiai ir įspūdingiausiai atrodančiu serijoje.
Ekskliuzivinei žaidimo Playstation 2 versijai bus įdiegta online režimo galimybė, leisianti vienu metu žaisti net šešiems žaidėjams. Kaip teigia Criterion Software studijos vadovė Fiona Sperry, bendradarbiaudami su EA jie tikisi, kad bus sukurtas tiesiog „fantastiškas“ žaidimas.