Vos šeštadienį rašėme apie naujus gandus, susijusius su visų laukiamu kokiu nors Halo 2 tęsiniu ar papildymu. O šiandien, Bungie norėdama išsklaidyti visus gandus, pranešė, jog jau šią savaitę paskelbs pranešimą, kuriame bus išdėstyti nauji žemėlapiai ir galbūt papildymo detalės (jei toks bus).

Kai Korėjos tinklalapis paskelbė apie būsimą papildymą Halo 2 žaidimui, visas žaidėjų pasaulis netruko prabilti labai greitai ir labai aktyviai. Per visus tinklalapius nuaidėjo šių gandų garsai, kai kur aktyviau, kai kur ramiau. Šio įvykio Microsoft atsisakė komentuoti bet kaip, o „būsimasis sąrašas“ iš Korėjos tinklalapio dingo tai pat greitai, kaip ir atsirado.

Bet Bungie, vienintelė iš visų, turbūt norėdama viską nuraminti pareiškė jog jau šią savaitę paskelb apie naujus žemėlapius Halo 2 žaidimui ir galbūt kai ką daugiau. O grįžtant prie žemėlapių, jie turėtų ne tik apraminti gerbėjus, bet ir užtildyti šnekas apie papildymą.

Kol kas apie žemėlapius Bungie teigia šitaip „mes neketiname komentuoti nieko, kol nepasirodė patys žemėlapiai, mes to tiesiog negalime“. O vėliau pridūrė „bet galiu pasakyti jog daugelis apie juos skleistų gandų yra daugiau nei neteisingi“.

Iš viso Bungie planuoja, jog žemėlapiai turėtų būti prieinami visiems: ir tie kas turi Xbox Live paslauga, ir tie kas neturi. Pasak kompanijos, jie nori padaryti šiuos patobulinimus prieinamus visiems. Žinoma, kelis smulkius siuntinius jau buvo galima parsisiųsti nuo žaidimo išleidimo 2004 lapkričio mėnesį, tačiau ką nors rimtesnio niekas negalėjo nei gauti, nei rasti.

O dėl papildymo ? Šis klausimas, kaip ir anksčiau lieka didžiulė mįslė. Galbūt Bungie bent žodeliu praneš ir apie jį.