Pasklido kalbos, kad jau kuris laikas ruošiamam Kanes & Lynch žaidimo perkėlimui į didįjį ekraną, vieną iš pagrindinių veikėjų sutiko įkūnyti Bruce Willis.

Filmo prodiuseris, Adrian Askarieh, kalbėdamas su Game Daily, patvirtino, kad Willis filme įkūnys Keiną, tačiau kas atliks Lynčo vaidmenį nėra dar žinoma ir autoriams, arba to nenori atskleisti, kol dar vyksta atranka.

“Kai Bruce Willis perskaitė scenarijų jis jį įvardijo, kaip vieną iš geriausių veiksmo scenarijų, kurį jis kada nors yra skaitęs, o juk Bruce yra veiksmo scenarijų ekspertas, nes jis jau 20 metų tai daro“.

Anot prodiuserio, filmas nebus identiškas žaidimo istorijai, tačiau pagrindas be abejonės bus apie slaptai komandai priklausantį narį ir jo bandymą išsaugoti savo žmoną ir dukrą.

Kane & Lynch filmas turėtų būti pradėtas filmuoti kovo mėnesį. Kol kas nėra patvirtintos ir filmavimo lokacijos, bet Askarieh galvoja apie Pietų Ameriką, Europą ir galbūt Luzianą.

Jau žinomas ir filmo režisierius, juo taps Simon Crane. Šis vyrukas kol kas dar nėra režisavęs filmo, tačiau jis buvo pirmasis režisieriaus asistentas tokiuose filmuose kaip Tomb Raider, Troja, Hancock, X-Men: The Last Stand, Mr. & Mrs. Smith bei kituose gerai žinomuose filmuose.