Šį kartą filmo istorija pasakos ne apie Briusa Visagali, o jau apie kitą ne ką mažiau juokinga personažą Evana Visagali. Kurio vaidmenį atliks komikas Steve Carell. Komedijinių filmų režisierius Tom Shadyac, kuris režisavo tokius garsius hitus kaip („The Nutty Professor,“ „Liar Liar“) ir pirmą ,,Bruce Almighty‘‘ dalį, grįžta ir prie antrosios dalies kūrimo.

Aktorius Steve Carell, atliks Evano Beksterio vaidmenį. Apie vieną iš Lenkijos kilusi vaikinuką, dirbanti naujienų pranešėju. Kuris vieną dieną sutikęs Dievą (akt: Morgan Freeman) jo įsakymų Evanui tenka vykdyti šventąsias misijas.

Tad naujasis Dievo išrinktasis Evanas, iškeliauja palikdamas savo šeimą į šiaurės Virdžinija. Ir vos tik ten nuvykęs Evano gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom, po to kai Dievas jam duodą naują ir keistą užduoti, pastatyti arka. Štai čia visi linksmi Evano nuotykiai ir prasideda.

Be pačio aktoriaus Steve Carell, šiame filme nusifilmuos ir kiti žinomi aktoriai kaip: Morgan Freeman, John Goodman, Wanda Sykes, John Michael Higgins, Jimmy Bennett, Graham Phillips ir Johnny Simmons. Ir tikriausiai daugelis iš jūsų nusivils neišvydę garsaus komiko Jim Carrey pavardės. Bet manau šį komedija ir be jo bus ne ką prastesnė už pirmąją šio filmo dalį. Bent jau to reikėtu tikėtis.

,,Evan Almighty‘‘ bus filmuojamas: Los Andžele, Virdžinijoje ir Vašingtone. O premjera numatoma tik 2007 metais.