Šiuo metu laukiame trečiojo „StarCraft II“ žaidimo. „Diablo“ serija atgimė prieš kelis metus ir galimai šiuo metu „Blizzard“ jau galvoja apie naują serijos tęsinį. O štai kita didžioji kompanijos serija „Warcraft“ jau ilgus metus yra nuošalyje (jei nekalbėtume apie „World of Warcraft“).

Tačiau „Blizzard“ neatmeta galimybės kad strateginius žaidimus kurianti komanda gali grįžti prie „Warcraft“ serijos. Tai gali įvykti išleidus „StarCraft II: Legacy of the Void“. Apie tai paskelbė „Legacy of the Void“ prodiuseris Tim‘as Morten‘as. Jis taip pat pripažino, kad komanda gali pradėti kurti ir „StarCraft III“, kurio siužetų susitelktų ties visiškai naujais šios visatos veikėjais, tačiau tai dar nėra nuspręsta.

„Tai nėra „StarCraft“ pabaiga, bet tai yra šių veikėjų istorijos pabaiga“ kalbėjo Tim‘as Morten‘as. „Mes neturime kažkokių planų, bet aš manau, kad visata turi potencialo papasakoti daugiau istorijų, kitokių istorijų.“

„Mus džiugina tai, kad žaidėjai reikalauja daugiau strateginių projektų „Warcraft“ visatoje, todėl baigę su „Legacy of the Void“ aš manau mes susirinksime kaip komanda ir pasikalbėsime apie kas mus įkvėptų kitiems darbams“.

Nors tai ir vis dar toli nuo patvirtinimo, kad kada nors sulaksime „Warcraft IV“, panašu, jog „Blizzard“ ši mintis dabar atrodo priimtinesnė, nei buvo anksčiau. Ilgus metu vieninteliu „Warcraft“ serijos plėtojimu buvo MMO žaidimas „World of Warcraft“, bet regis viltis išvysti naują strateginį žaidimą šioje visatoje vėl gali atgimti.

Bet pirmiausia, kaip ir buvo minėta, komanda turi užbaigti darbus ties „StarCraft II: Legacy of the Void“. Šį žaidimą kompanija žada išleisti šių metų pabaigoje, tačiau tikslios datos vis dar neskelbia.