Antradienį, Rusijos kompanija Nival Interactive oficialiai paskelbė pradedanti žaidimo Blitzkrieg II beta testą ir visi norintys anksčiau išbandyti šį, taip laukiama karo žaidimą, jau gali bandyti savo jėgas.

Jeigu susidomėjote, ar Blitzkrieg II yra jūsų laukiamas žaidimas, ir norite dalyvauti beta teste, turite užsiregistruoti čia iki birželio 20 dienos. Visi atrinkti kandidatai bus informuoti asmeniškai el.paštu ir galės savo Blitzkrieg II kopija parsisiųsti iš Nival ftp arba tiesiog tiesiog nueiti į jų biurą Maskvoje ir jį pasiimti. O pats testas truks nuo birželio 13 iki 27 dienos, kurio metu bus testuojamas ir daugelio žaidėjų režimas.

Blitzkrieg II, tai pirmojo Blitzkrieg serijos žaidimo tęsinys, kuris beje buvo puikiai įvertintas ir Lietuvoje. Šįkart kūrėjai žada daugybę naujovių, kurios žada atspindėti didžiausia žmonijos istorijoje karą kaip niekad tiksliai. Iš viso naujame žaidime galėsite išbandyti savo jėgas už Rusų, Vokiečių ar Amerikiečių pusę. Žaidimas planuojamas išleisti metų gale.