Kova dėl teisės vadintis aukščiausia rūšimi.
„Beždžionių planetos sukilimas“ – ketvirtosios „Beždžionių planetos“ (angl. „The Planet of the Apes“) dalies perdirbinys. Režisieriaus Rupert Wyatt karjeroje tai trečias pilnametražis jo filmas.

San Franciskas. Jaunas mokslininkas Vilas (akt. James Franco) vykdo genetinius eksperimentus su beždžionėmis. Tirdamas naujus vaistus vyras pastebi stulbinantį jų šalutinį efektą – medikamentas keliskart padidina beždžionių intelektą.

Bandymams atgabentų gyvūnų būryje esantis primatas Cezaris (akt. Andy Serkis), staiga pradeda suvokti, jog visuomenėje beždžionės nėra lygios žmogui. Suaktyvinta smegenų veikla besivadovaujantis primatas savo gentainius prilygina žmonėms ir siekia ištaisyti šią neteisybę. Cezaris ragina savo gentainius sukilti ir padaryti galą žmonių viešpatavimui pasaulyje.

Filme išvysite stulbinančius specialiuosius efektus, prie kurių ranką pridėjo „Weta Digital“ studija, padovanojusi pasauliui „Žiedų valdovo“ (orig. „The Lord Of The Rings“), „King Kongo“ (orig. „King Kong“) ir „Įsikūnijimo“ (orig. „Avatar“) specialiuosius efektus.

Šio filmo PASAULINË PREMJERA Lietuvoje įkūnys įspūdingą kovą dėl išlikimo ir teisės vadintis aukščiausia rūšimi.

Kol beždžionės, visiškai pamiršusios apie galimą sąjungą su delfinais, draskosi dėl vietos po saule, mes galim pasipešti dėl vieno iš 4 kvietimų į kiną!

Visus keturis kvietimus laimėti bus ypač paprasta, bet kiekvienam iš jų kelsim vis kitokias sąlygas.

Kvietimas Nr.1: Atiteks vienam iš Facebook naudotojų, kuris iki rugpjūčio 5 dienos bus pa‘like‘ins (patinka) games.lt FB puslapį. Jei jau esate tai padarę, jūs jau dalyvaujate burtų traukime, jei ne, skubėkite spausti „like“ arba „patinka“ čia.

Kvietimas Nr.2: Atiteks vienam iš Facebook naudotojų, kurie iki rugpjūčio 5 dienos pa‘like‘ins pranešimą apie šį konkursą mūsų FB puslapyje.


Kvietimas Nr. 3:
Atiteks vienam iš Twitter naudotojų, kurie iki rugpjūčio 5 dienos retweet‘ins pranešimą apie šį konkursą.


Kvietimas Nr. 4:
Atiteks vienam iš šios naujienos komentatorių. Jei norite dalyvauti burtų traukime, savo komentare tiesiog parašykite, kad norite į šį filmą.

Kiekvieno kvietimo savininkas bus išaiškintas rugpjūčio 5 dieną, burtų kelių, pagalbon pasitelkiant beždžionę su skaičiuotuvu, arba random.org.


Primenu — kino filmas Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jau šį savaitgalį.