Mes visi jau puikiam žinome telefoną BlackBerry. Šiuo telefonu gali siųsti elektroninio pašto laiškus, bendrauti socialiniuose tinkluose ir dar daug daug kitų dalykėlių. Tačiau ar galėjai patikėti, kad jis tau gali išgelbėti gyvybę?

Vasario 6 dieną, Šeštadienį, Anthony J. Holgvogt ir jo mergina iš vietinio restorano Ohajo valstijoje. Staiga jie buvo užpulti iš matymo pažįstamų žmonių. Vienas iš jų staiga išsitraukė 32 kalibro pistoletą ir šovė Anthony draugei į koją. Mergina parkrito ant žemės, o patys užpuolikai skubiai pasišalino. Bet staiga, Anthony nuostabai, jo draugė atsistojo ir staigiai iš kišenės sugraibė savo telefoną. Pasirodo kulka tiesiog įsmigo į merginos BlackBerry telefoną. Keista, bet ir įdomu.

Nuvežus merginą į ligoninę ir apžiūrėjus ją, buvo nustatytą, kad ji atsipirko tik mėlyne, o pats telefonas, kaip nekeista, veikė, tik buvo šiek tiek sugadinta klaviatūra.

Patys užpuolikai buvo sulaikyti, nes nedėvėjo kaukių. Jiems gresia 5 metai kalėjimo ir 10,000 dolerių bauda. Šie nusikaltėliai galėtų tapti vienais iš „Nevykėliai nusikaltėliai“ laidos dalyvių. Ir beje, jei norite būti saugus, nusipirkite daug BlackBerry telefonų ir įsidėkite jų į visas kišenes.