Šią savaitę „Bitės“ salonuose pasirodė naujausias išmaniųjų telefonų šeimos „BlackBerry Curve“ narys – „BlackBerry Curve 3G“. Vienas populiariausių pasaulyje „BlackBerry Curve“ modelis palaiko 3G (HSDPA) ryšio tinklą, turi GPS ir Wi-Fi signalų imtuvus bei „BlackBerry“ vizitine kortele vadinamą visaženklę klaviatūrą.

Be tradicinių įrenginių ir savybių „BlackBerry Curve 3G“ turi specialius atskirus vaizdo ir garso grotuvų valdymo klavišus, kurie įmontuoti telefono viršuje. Dėl talpios baterijos pilnai įkrautu išmaniuoju telefonu be perstojo muzikos galima klausytis iki 29 valandų, o ramybės būsenoje GSM tinkle telefonas bus aktyvus iki 19 dienų.

„Naujasis „BlackBerry Curve 3G“ yra geriausias pasirinkimas ieškantiems savo pirmojo išmaniojo telefono. Patikimas ir apsiginklavęs 3G bei GPS ryšiu šis telefonas turi visas pagrindines „BlackBerry“ savybes“, – sakė „Bitės“ atstovė ryšiams su visuomene Raminta Rimkienė. „Bitės“ salonuose išmanusis telefonas „BlackBerry Curve 3G“ su specialiu „BlackBerry“ planu kainuoja nuo 1 Lt.

Kadangi „BlackBerry Curve 3G“ palaiko 3G (HSDPA) ryšio tinklą bei turi „Bluetooth“ ir Wi-Fi jungtis, šį išmanųjį telefoną galima naudoti ir kaip modemą interneto naršymui nešiojamuosiuose kompiuteriuose.

Šiuo metu „Bitės“ salonuose galima įsigyti „BlackBerry Curve 8520“, „BlackBerry Curve 8900“, „BlackBerry Pearl 9105“, „BlackBerry Curve 3G“, „BlackBerry Bold 9700“ ir „BlachBerry Torch“ modelius su specialiais „BlackBerry“ mokėjimo planais ir paslaugomis.