„BioWare“ tinklaraštyje atsirado įrašas, jog kompaniją palieka įkūrėjai Ray’us Muzyka ir Greg’as Zeschuk’as.

R. Muzyka teigia, jog jis nusprendė užsiimti kuo nors kitu, kas nebūtų susiję su kompiuteriniais žaidimais. toks jo sprendimas buvo priimtas dar šių metų balandžio mėnesį ir „Electronic Arts“ vadovybė buvo iš anksto informuota apie tokį jo žingsnį. Pasak jo, žaidimų industrijoje jis pasiekė viską, ko norėjo ir dabar sau iškėlė naujas užduotis.

G. Zeschuk’as taip pat nori veikti ką nors naujo ir tokį sprendimą priėmė galvodamas ne tik apie savo, bet ir apie savo šeimos ateitį. „Netikėtai man pačiam aš pasiekiau tokį savo gyvenimo etapą, kuomet aš nebeturiu tokio noro, kaip anksčiau, dirbti su kompiuteriniais žaidimais“ teigė jis, užsiminęs, jog galbūt prie žaidimų daugiau niekada nebegrįš.

Ir nors du kompanijos vadovai prarado susidomėjimą žaidimų kūrimu, tai niekaip nepaveikė pačios „BioWare“ darbų plano. Kaip tik vakar skelbėme apie „Dragon Age III: Inquisition“ anonsą, o šiandien buvo užsiminta ir apie serijos „Mass Effect“ ateitį.

„Casey’us Hudson’as ir jo komanda turėjo nuostabių planų „Mass Effect“ trilogijai, tačiau ne visi jie išnaudoti. Mes planuojame pratęsti daugelio ir vieno žaidėjo režimų parsisiunčiamųpapildymų leidimą sekančius šešis mėnesius, iskaitant ir „Omega“ DLC, kuris pasirodys rudenį“ teigė Aaryn’as Flynn’as, „BioWare Edmonton“ ir „BioWare Montreal“ vadovas. „Mass Effect“ visata yra milžiniška, Casey’us turi idėjų dar vienam pilnaverčiui tęsiniui. Kuria kryptimi eiti toliau? Mes su malonumu išklausysime jūsų idėjas.“

A. Flynn’as taip pat užsiminė, jog C. Hudson’as šiuo metu dirba ties visiškai nauju žaidimu, išnaudosiančiu ir naują vardą. Šis esą kuriamas nuo nulio naudojant šiuolaikiškas technologijas. Tikriausiai kalbama apie sekančią konsolių kartą.