Iki šių metų „Electronic Entertainment Expo“, kuri taip pat žinoma kaip E3, parodos liko kiek daugiau nei du mėnesiai. Likus tiek nedaug laiko įprasta, kad didžiosios kompanijos jau pradės dalyti užuominas apie projektus, kuriuos ketinama atsivežti į šią parodą. Taip jau padarė ir „Bethesda“, žurnalistams išsiųsdama pakvietimus į būsimą kompanijos spaudos konferencija.

Kartu su pakvietimu „Bathesda“ išplatino ir spalvingą paveiksliuką, kuriame pavaizduotas pramogų parkas „Bethesdaland“. Šis parkas suskirstytas į aštuonias dalis, iš kurių šešios atitinka „Fallout 4“, „Dishonored 2“, „Prey“, „The Elder Scrolls Online“, „Doom“ ir „Quake Champions“ žaidimus. Dar dvi zonos yra paslėptos ir pažymėtos kaip „statomos“.

Kiek anksčiau „Bathesda“ vadovas Todd‘as Howard‘as pranešė, kad kompanijos dirbtuvėse šiuo metu yra kuriami trys žaidimai, tad galime tikėti du iš jų išvysti jau kitą mėnesį. Tiesa, mažai tikėtina, kad tai bus „The Elder Scrolls VI“. Howard‘o teigimu, šis žaidimas yra dar labai ankstyvoje kūrimo stadijoje.

Ko galime tikėtis? Vienas iš anonsuotų žaidimų gali būti jau kelis kartus kompanijos atstovų paminėtas „Wolfenstein“ tęsinys „The New Collosus“. Gandai taip pat kalba ir apie galimą „The Evil Within“ tęsinio anonsą. Žinoma, neverta atmesti ir „Rage 2“.

„Bathesda“ spaudos konferencija E3 parodoje įvyks birželio 11 dieną, 6 valandą Lietuvos laiku.