„Fallout 3“ žaidimo vykdantysis prodiuseris Jeff Gardiner atskleidė šiek tiek informacijos apie būsimą papildymą – „Operation: Anchorage“, kurio pasirodymo galime laukti jau kitų metų sausio mėnesį.

Už 800 „Microsoft“ taškų (arba 9,60 eurų) jūs gausite maždaug 4-5 valandas papildomo žaidimo, kurį išbandyti galėsite bet kuriuo momentu – jums tereiks būti palikus „Vault 101“ bunkerį. Užduotis ir žymeklis žemėlapyje jau nuves jus teisinga kryptimi.

„Operation: Anchorage“ – tai karinis labai senai „Fallout“ pasaulyje įvykusio mūšio simuliatorius. Programa šiuo metu egzistuoja tam, kad vyriausybė galėtų rengti nuolatinius apmokymus, jeigu Kinijos raudonoji armija kada nors vėl būtų pakankamai galinga, kad galėtų ką nors užpulti.

Šiame simuliatoriuje, visi nuotykių ieškotojai nebeteks galimybės pasinaudoti savo resursais ir turės išgyventi pagal programos taisykles. Ypatinga dėmesį šiame virtualaus pasaulio virtualioje realybėje teks sutelkti į sėlinimo ir kovos įgūdžius. Taip pat bus galima išbandyti nemažai unikalių šarvų, ginklų ir kitų egzotinių įrankių. Kai kuriuos iš jų net bus galima pasilikti.

Galiausiai „Bethesda“ teigimu, „Operation: Anchorage“ vietovės atrodys visiškai kitaip, negu mums įprastos „Fallout 3“ vietovės. Daugiausia dėl to, kad jame veiksmas vyks iki branduolinės katastrofos. Todėl galime tikėtis daug ledo ir sniego.