Pirmasis berėmį ekraną turintis telefonas pasirodė praėjusių metų gale. Tai buvo Xiaomi Mi Mix ir tuo metu jis kainavo net 600 eurų. Telefonas atrodė tarsi iš fantastinio filmo – telefono korpusas trijose kraštinėse iš keturių neturėjo jokių rėmelių.

Dabar tokių telefonų skaičius sparčiai didėja. Ir kas svarbiausiai jie nėbėra tokie brangūs kaip ankščiau – tokio tipo telefonai dabar kainuoja tiek pat kiek ir įprastą ekraną turintys telefonai. Vienas pigiausių tokio tipo telefonų yra dabar debiutuojantis Leagoo Kiicaa Mix. Toks telefonas kainuoja vos 100 eurų ir atsižvelgiant į kainą pasižymi labai geromis specifikacijomis.

Leagoo Kiicaa Mix turi 5,5 colio Full HD rezoliucijos berėmį Gorilla Glass 4 ekraną, kurį gamino Sharp. Tai leidžia pasiekti, kad 90 procentų priekinės telefono dalies sudarytų ekranas. Likusioje dalyje sugebėjo sutilpti pirštų antspaudų skaitytuvas. Tokį ekraną turintis telefonas yra ne tik gražesnis, bet ir leidžia sumažinti telefono matmenis, patogiau jį laikyti kišenėje.

Telefonas turi aštuonių branduolių Mediatek MT6850T procesorių, dirbantį 1,5 GHz dažniu. Įrenginyje yra 3GB operatyviosios ir 32GB vidinės atminties, abi jos yra perkamos iš Samsung gamyklų. Tiek priekinė, tiek ir galinė kamera turi plačią F/2,0 diafragmą, kas reiškią gerą nuotraukų kokybę, be to galinė kamera yra dviguba.

Tokios specifikacijos yra iš ties puikios vos 92 eurus kainuojančiam telefonui. Galima sakyti, kad papildomai mokėti už išskirtinį ekraną mokėti nereikės. Kol kas panašių modelių neturi nei Apple nei Samsung, nei Sony, nei Huawei. Tačiau galime neabejoti, kad netrukus didelė dalis kompanijų pristatys tokio tipo telefonus, tačiau greičiausiai pradžiai bus išleisti žymiai brangesni modeliai, o įperkamesnių modelių galima nusiteikti laukti labai ilgai.