Dėmesio!
Per mūsų neapsižiūrėjimą idėjome per nelyg klastingą klausimą:) Labai visų atsiprašome.
Pasirodo, kad ir žaidimo, kurį mes turėjome omeny, pirmojoje dalyje buvo panašus „cheat’as“ ir taip pat buvo galima gauti automobilį. Todėl klausimą papildome, ir dienos prizą nukeliame į 12.20-ą dieną. Tai yra, tą dieną dalyviai gaus du prizus. Papildyto klausimo ieškokite žemiau.

Jūsų dėmesiui dvylikta „BenQ“ ir „Games.lt“ konkurso užduotis. Nepamirškite, kad dalyvaudami dienos konkurse, privalote atsiųsti pilną klausimo atsakymą, o ne raidę. Raidę užsirašykite ir pasilikite finalui :). Taip pat žemiau perskaitykite siunčiamo laiško reikalavimus.

Užduotis:
Šiame strateginiame žaidime buvo specialus „cheat’as“, kurį suvedus žaidėjai gaudavo galingą šaudantį automobilį. Kas įdomiausia, kad šiame žaidime nebuvo net kalbos apie moderniuosius amžius, ir tuo labiau automobilius.

Automobilio pavadinimas susijęs su gyvate.

Žaidimas labai populiarus, ir visiems žinomas (tiesa jis nėra naujas), jį drąsiai galima vadinti savo žanro klasika. Taip pat reiktų paminėti, kad savo pavadinime žaidimas turi skaičių „2“ (arba „II“, kaip kam patogiau ;))

Raidė kurią reikia užsirašyti – tai pirmoji atrakinamo automobilio pavadinimo raidė.

Jau žinote atsakymą? Tuomet užsirašykite atspėtą raidę ir saugiai padėkite iki kito klausimo, kuomet sužinosite sekančią raidę. Galiausiai konkurso pabaigoje surinkę visus teisingus atsakymus ir gavę frazę, turėsite ją išsiųsti mums, kad mes kartu su BenQ galėtume jums padovanoti šaunius prizus.

DËMESIO: Dienos prizas perkeliamas kitai dienai (į 12.20)!

Laiško, kurį siųsite, antraštėje privalo būti parašyta „BenQ ir Games.lt konkursui“, laiške be atsakymo turi būti parašytas games.lt slapyvardis, vardas, pavardė, telefonas, tikslus adresas ir, pageidautina, pašto kodas.

Šios dienos prizas – ausinės nešiojamam grotuvui. O atsakymus siųsti reikės į el.paštą benq.games@gmail.com.

Daugiau informacijos ir ankstesnius klausimus galite rasti čia.

Linkime sėkmės!