Jūsų dėmesiui vienuolikta „BenQ“ ir „Games.lt“ konkurso užduotis. Atsiprašome, kad šį kartą vėluojame paskelbti klausimą laiku. Nepamirškite, kad dalyvaudami dienos konkurse, privalote atsiųsti pilną klausimo atsakymą, o ne raidę. Raidę užsirašykite ir pasilikite finalui :). Taip pat žemiau perskaitykite siunčiamo laiško reikalavimus.

Užduotis:
2004-ais vyko moksleivių sporto turnyras, kurį rėmė BenQ. Pavadinimas taip pat buvo susijęs su BenQ firminiu ženklu. Šį turnyrą nugalėjo komanda iš Panevėžio.

Klausimas: Kokios sporto šakos turnyrą rėmė BenQ?
E) Rankinio
N) Krepšinio
M) Futbolo
R) Tinklinio

Jau žinote atsakymą? Tuomet užsirašykite atspėtą raidę ir saugiai padėkite iki kito klausimo, kuomet sužinosite sekančią raidę. Galiausiai konkurso pabaigoje surinkę visus teisingus atsakymus ir gavę frazę, turėsite ją išsiųsti mums, kad mes kartu su BenQ galėtume jums padovanoti šaunius prizus.

DËMESIO: Dienos prizas jau laimėtas! Sveikiname zbatas!

Siųskite teisingą atsakymą (tikslų sporto šakos pavadinimą) kuo greičiau ir vienas laimingasis laimės prizą. Šį kartą, tai bus 7 žmogus atsiuntęs teisingą atsakymą. Taigi bandyti verta net jei nesate pirmas užėjęs į naujieną. Po to, kai dienos prizas bus laimėtas, mes tai iš kart paskelbsime čia.

Laiško, kurį siųsite, antraštėje privalo būti parašyta „BenQ ir Games.lt konkursui“, laiške be atsakymo turi būti parašytas games.lt slapyvardis, vardas, pavardė, telefonas, tikslus adresas ir, pageidautina, pašto kodas.

Šios dienos prizas – ausinės nešiojamam grotuvui. O atsakymus siųsti reikės į el.paštą benq.games@gmail.com.

Daugiau informacijos ir ankstesnius klausimus galite rasti čia.

Linkime sėkmės!