Analitikai „Battlefield V“ prognozuoja „Titanfall 2“ likimą, rašo „Wall Street Journal“ žaidimų verslo reporterė Sarah E. Needleman.

Banko „Cowen“ duomenimis, išankstiniai žaidimo užsakymai „silpni“ lyginant ne tik su bene laukiamiausiu šių metų žaidimu „Red Dead Redemption 2“, bet ir kita panašaus stiliaus šaudykle „Call of Duty: Black Ops 4“.

Debiutavęs tą patį mėnesį kaip „Mafia III“, „Gears of War 4“, „Battlefield 1“ ir „Dragon Ball Xenoverse 2“ bei išleistas likus savaitei iki „Call of Duty: Infinite Warfare“, „Titanfall 2“ pardavimais nuvylė savo leidėją „Electronic Arts“. Ji tikėjosi parduoti 9-10 mln. šios šaudyklės kopijų. Investicinio banko „Morgan Stanley“ skaičiavimais, buvo parduoti tik maždaug 4 mln. „Titanfall 2“ vienetų.

Be „Call of Duty: Black Ops 4“ ir „Red Dead Redemption 2“ šį spalį taip pat pasirodys tokie plačiai reklamuojami žaidimai kaip „Forza Horizon 4“ ir „Assassin‘s Creed Odyssey“.

Šią savaitę pranešta, kad „Electronic Arts“ paliko ilgametis vadybininkas Patrickas Soderlundas, be kita ko iki 2006-ųjų ėjęs „Battefield V“ kūrėjos „DICE“ prezidento pareigas, o iki šiol prižiūrėjęs ne tik šios, bet ir kitų leidėjos studijų darbą.