Atnaujinta 2011 10 05: Panašu, kad Lietuvai skirtas „Limited Edition“ pakuočių kiekis užsakytas. Išankstiniai užsakymai, nebepriimami.

Išankstiniai užsakymai tampa gražia tradicija, tad tęskime ją! Su games.lt, vieninteliu portalu kuris apie viską sužino ir praneša pirmas!

Šį kartą „Battlefield 3“! Žaidimas prie kurio nuolat būriavosi didžiausia eilė „Gamescom 2011“ parodoje. Net ir trečiadienį, kai į renginį galėjo patekti tik žurnalistai ir verslo atstovai.

„Topo centras“ ragina nežiopsoti ir užsisakyti savo kopiją iš anksto. Tam yra kelios priežastys:

1. Visi užsisakę žaidimą iš anksto, galės įsigyti „Battlefield 3 Limited Edition“ versiją. Oficialiai šią versiją Lietuvoje turės tik „Topo centras“ ir ją įsigyti bus galima TIK IŠANKSTINIØ UŽSAKYMØ būdu.

2. Oficialiais kanalais Lietuvos parduotuvių lentynas pasieks tik standartinė žaidimo pakuotė.

3. Išankstiniam užsakymui taikoma speciali kainodara. AK versija — 139 litai, X360 ir PS3 — 239 litai.

Žaidimo pasirodymo data —2011.10.28. Išankstiniai užsakymai priimami jau nuo dabar.


Kaip užsisakyti?

Norintys užsisakyti savo kopiją iš anksto, tiesiog brūkštelkite laišką adresu isankstinis@topocentras.lt, nurodykite kokiai platformai reikalingas žaidimas, savo telefoną kontaktui ir kuriame „Topo centre“ norėsite jį atsiimti.
Už žaidimą mokėsite jį atsiimdami.
Didžiuosiuose miestuose savo kopiją atsiimsite pasirinktame „Topo centro“ salone, žaidimo starto dieną. Į mažesnius miestelius tikimasi žaidimą pristatyti jei ne tą pačią, tai kitą dieną.


Kuo ypatinga Limited Edition versija?
Visi iš anksto užsakę „Battlefield 3“ kartu su žaidimu gaus ir pirmą DLC išplėtimą „Back to Karkand“. Šiame išplėtime naujam gyvenimui prikeliami 4 populiariausi visų laikų žemėlapiai — „Strike at Karkand“, „Wake Island“, „Gulf of Oman“ ir „Sharqui Peninsula“. Sudėjus visų žaidėjų šiuose žemėlapiuose praleistą laiką į vieną krūvą gautūsi net 25000 metų!


Primename, kad „Topo centre“ jau veikia ir „Trade–in“ sistema. Pateikta oficiali naudotų konsolinių žaidimų supirkimo schema, ją galite peržiūrėti čia.