Pirmoji „Baldur’s Gate“ dalis pasirodė prieš beveik 14 metų – 1998-ųjų rudenį. Tai buvo vienas pirmųjų kompanijos „BioWare“ kūrinių, vėliau įkvėpęs kūrėjus sukurti „Dragon Age: Origins“.

Šių metų kovą kompanija „Beamdog“ paskelbė išleisianti atnaujintą „Baldur’s Gate“ versiją. Į rinkinį, pavadintą „Enhanced Edition“ įeina šių dienų sistemoms pritaikyta pirmoji dalis kartu su papildymu „Tales of Sword Coast“, išnaudojančios atnaujintą „Infinity Engine“ variklio versiją. Taip pat tai bus ne tik perkėlimas naujesnėms sistemoms. Žaidėjai gaus naujų užduočių ir veikėjų.

O dabar metas pagaliau atskelisti „Baldur’s Gate: Enhanced Edition“ pasirodymo datą. Asmeniniams kompiuteriams jis bus išleistas rugsėjo 18 dieną. Taip pat  rugsėjį bus išleistos rinkinio versijos, skirtos Mac OS X ir iOS paltformoms. Kiek vėliau pasirodys ir Android įrenginiams skirtas leidimas.

Asmeninių kompiuterių vartotojai jau dabar gali iš anksto užsisakyti savo kopiją už 17.99 JAV dolerių. Pasirodęs rinkinys kainuos 19.99 JAV dolerių.