Lietuvoje vykstantis virtualus Formulės 1 čempionatas GP4 Live 2003 – jau baigėsi. Paskutiniai du čempionato etapai vyko labai įdomiai. JAV Grand Prix (50–asis etapas Lietuvos čempionato istorijoje!) pirmąją pergalę iškovojo Vario. Kartu tai buvo pirmoji ne kauniečio iškovota pergalė. Paskutiniame etape Japonijoje eilinę pergalę iškovojo Mariuzzz (Renault komanda), dar kartą įrodydamas, jog buvo geriausias.
Laimėtojas Mariuzzz per uždarymą dar kartą išlaikė „čempionišką taurę“ bei laimėjo ThrustMaster F1 FFB vairą. 2–9 vietas užėmę pilotai apdovanoti originaliais GP4 žaidimo CD. Konstrutorių įskaitoje laurus pelnė taip pat Renault komanda. Uždarymo metu vyko ir naujojo žaidimo F1 Challenge 99–02 išbandymas. Jis buvo labai sėkmingas, nebuvo patirta jokių techninių problemų. Šis žaidimas ir taps sekančio čempionato varžybų lauku. Jis prasidės rugsėjo 6 dieną ir tęsis iki sausio 31–osios. Jau žinomi ir keli naujojo sezono reikalavimai: 12 ratų kvalifikacija, valdymas vairais, visiška bolido derinimo laisvė bei neomatinės greičių dėžės naudojimas. Pirmieji sezono bandymai BMS Megapolyje Kaune prasideda jau rugpjūčio 2 dieną.