Savo nuomonės visais klausimais, pradedant interneto cenzūra, baigiant „Blu-ray“ apsaugos mechanizmais nevengiantis pareikšti Bilas Geitsas nepraleido progos pakomentuoti ir būsimą „Nintendo Revolution“ konsolę.

Interviu leidiniui „Electronic Gaming Monthly“ kompanijos „Microsoft“ įkūrėjas pareiškė abejojantis, ar „Nintendo“ neprašaus pro šalį beatodairiškai siekdami originalumo. Jo teigimu, neabejotinai didžiausiais konsolių privalumas yra tai, kad jas galima tiesiog imti ir žaisti, na o specifiniai, nuotolinio valdymo pultelius primenantys, „Revolution“ valdikliai ir jiems pritaikyti žaidimai gali potencialius konsolės pirkėjus kiek trikdyti.

Be to, norint naudotis „Revolution“ privalumais veikiausiai teks apsiriboti „Nintendo“ ir jiems artimų žaidimų kūrėjų produkcija, nes vargu ar didieji žaidimų grandai, kuriantys kelioms konsolės skirtus žaidimus, imsis nuodugnaus jų pritaikymo „Revolution“ specifikai.

B. Geitsas minėjo ir tai, kad kažin ar „Nintendo“ artimiausiu metu pavyks išplėsti savo auditoriją toliau nei siekia paauglystės amžiaus ribos. Jo manymu, kompanija tiesiog neturi tam potencialo.