Toronte, gatvių lenktynių metu, paauglio sukeltame autoįvykyje žuvo taksi vairuotojas. Ant priekinės paauglio automobilio sėdynės, buvo rasta „Need for Speed“ žaidimo kopija.

Du paaugliai lenktyniavo savo tėvų automobiliais. Abu važiavo maždaug 140 km/h greičiu, 50km/h zonoje. Viena jų atsitrenkė į sieną, nuo kurios rėžėsi į taksi automobilį, vairuojamą 46 metų imigranto iš Pakistano. Autoavariją sukėlęs paauglys – 18-os metų Alexander Ryazanov atsipirko tik smulkiais nubrozdinimais. Kitas lenktynių dalyvis – Wang-Piao Dumani Ross pabėgo iš įvykio vietos, tačiau vėliau buvo suimtas, jam bandant įsimaišyti į stebėtojų minią.

Detektyvas Paul Lobsinger’is teigia, kad „Žaidimas yra žaidimas, o atsisėdus už automobilio vairo, žaidimus reiktų pamiršti. Padarius avariją nėra atstatymo mygtuko“. Taip pat Lobsinger’is mano kad „Need for Speed“ neprisidėjo prie autoįvykio: „Labai mažas procentas žmonių nejaučia skirtumo tarp žaidimų ir realybės, todėl žaidimo kaltinti negalima. Milijonai jį žaidžia ir nesielgia taip tikrame gyvenime.“

Abu jaunuoliai sulaikyti, jei bus pripažinti kaltais – ilgam sės už grotų.