„CD Projekt“ atskleidė naujų detalių apie naująjį „The Witcher 2: Assassins of Kings“ žaidimą.

Kompanija pagaliau paviešino pirmuosius žaidimo paveikslėlius, kuriuos galite peržiūrėti čia. Skelbiama, kad „The Witcher 2: Assassins of Kings“ pasirodys ir „Xbox 360“ bei „PlayStation 3“ konsolėse, tačiau kūrėjai dar nepasiruošę kalbėti apie konsolinę versiją.

„Variklis pajėgus kūrimui konsolei, bet mes šiuo mes visą dėmesį sutelkę ties PC versija“, – sakė „CD Projekt“ atstovas. „Atėjus laikui mes tikrai kalbėsime apie kūrimą konsolei, bet tas laikas ne dabar“.

Žaidimas atrodys dar įspūdingiau nei jo pirmtakas. Išvysime dar įspūdingesnę grafiką, kuri, sprendžiant iš paveikslėlių, atrodys tikrai nuostabiai. Žaidime sutiksime veikėjų ir iš pirmos dalies, vienas iš tokių tai raudonplaukė burtininkė Triss Merigold. Išvysime naujų erotinių scenų, daug daugiau pasirinkimų dialogų metu ir visiškai naują, įtraukiančią siužetinę liniją.

Žaidimo platinimu Šiaurės Amerikoje užsiims „Atari“, Europoje pati „CD Projekt“, o Rusijoje žaidimo leidimu užsiims „1C“.

„The Witcher 2: Assassins of Kings“ turėtų pasirodyti 2011-ųjų pradžioje. Panašiu metu žaidimą planuojama išleisti ir konsolėms, tačiau kaip jau kūrėja minėjo, apie konsolinę žaidimo versiją žinių sulauksime artimiausiu metu.

Nepamirškite apsilankyti oficialiame žaidimo tinklapyje. Jame rasite ir pirmą kūrėjų dienoraštį.