„Visceral Games“ atnaujino „Battlefield Hardline“ tinklapį pateikdama pilną žemėlapių bei režimų sąrašą, kurį išvysime pasirodžius žaidimui kovą.

Debiuto metu rasime devynis žemėlapius bei septynis režimus. Žemėlapių sąrašas atrodo taip: „The Block“, „Dust Bowl“, „Hollywood Heights“, „Growhouse“, „Derailed“, „Riptide“, „Everglades“, „Downtown“ ir „Bank Job“.

Režimų sąrašas yra toks:

„Conquest“ — vienas iš pagrindinių „Battlefield“ serijos režimų niekur nedingsta. Užgrobk bazes stovėdamas prie vėliavų bei neleisk jų užgrobti priešiškai komandai. Komanda, užgrobusi daugiau vėliavų, pamažu degins priešiškos komandos taškus. Pirmoji komanda, sudeginusi visus savo „respawn“ taškus, pralaimės.
„Team Deathmatch“ — o čia dar reikia kažką aiškinti? Vienas iš paprasčiausių, „Call of Duty“ stiliaus režimų. Tai pėstininkų kovomis paremtas režimas, kuriame pagrindinis tikslas yra žudyti priešiškos komandos žaidėjus ir taip rinkti savo komandai taškus. Pirmoji komanda, surinkusi atitinkamą kiekį taškų, laimi.
„Heist“ — nusikaltėlių tikslas patekti į pinigų saugyklą, o policininkų užduotis neleisti jiems ten patekti. Nusikaltėliams į ją patekus, jie privalės griebti du maišus pinigų ir juos nugabenti į vieną iš bazių.
„Blood Money“ — pinigų pervežimo transportas buvo užpultas kelyje. Nusikaltėliai visais būdais bandys pinigus pagrobti, tuo tarpu policija bandys juos apsaugoti kaip įkaltį. Abi komandos privalės nugabenti pinigus į savo saugyklas, tačiau jose nėra saugu. Užpulk priešų bazę, pasisavink pinigus ir taip uždirbk komandai geresnį rezultatą.
„Hotwire“ — pasitikite „Need for Speed“ su šautuvais. Ko gero tai bus vienas iš greičiausių ir smagiausių režimų. Nusikaltėliai privalės pagrobti pažymėtus automobilius ir jais sprukti nuo policijos, tuo tarpu policija bandys sustabdyti dideliu greičiu lekiančius banditus. Priešiškos komandos taškai bus deginami naikinant jos transporto priemones.
„Rescue“ — vienas iš dviejų konkurencinių režimų. Atsidursi „SWAT“ kovotojo kailyje ir privalėsi iš nusikaltėlių gniaužtų išgelbėti nekaltus civilius. Būk atsargus, nes antras šansas šiame režime suteikiamas nebus.
„Crosshair“ — antrasis konkurencinis režimas. Buvęs nusikalstamo pasaulio narys atsigręžė prieš savo buvusią komandą ir dabar saugomas kaip liudytojas. Nusikaltėliai bandys visais būdais nužudyti VIP’ą, o policininkai jį apsaugoti ir nugabenti į saugią vietą. Čia taip pat nebus jokių antrų šansų — jei mirsi, mačas tau baigtas.

„Battlefield Hardline“ pasirodys kovo 19 dieną asmeniniams kompiuteriams bei „PS3“, „PS4“, „Xbox 360“ ir „Xbox One“ konsolėms. Planuojama, kad atviras beta testas visose platformose prasidės jau artimiausiu metu.