Praėjus vos porai dienų po The Sims 2: Nightlife išleidimo, pasigirdo kalbos apie naują, jau trečiąjį išplėtimą šiai, vienai pelningiausių žaidimų istorijoje frančizei. Vienas amerikietis, šiuo metu apsistojęs Šveicarijoje, nufotografavo, kaip teigiama, naujojo The Sims 2 išplėtimo bukletą ir jo nuotrauką įkėlė į tinklapį sims2community.com.

Buklete buvo keletas sakinių, parašytų vokiečių kalba. Vienas sakinys skamba taip: „Naujausias išplėtimas kelyje“. Bukletėlyje taip pat yra frazė „The Sims Do Business“. Tikriausiai supratote, kad tai naujojo The Sims 2 išplėtimo pavadinimas, kuris išvertus į anglų kalbą skambėtų: The Sims 2: Open for Business.

Kolkas jokių oficialių žinių ir detalių apie naująjį išplėtimą nepaskelbta, nors iš pavadinimo galima spręsti kokia bus žaidimo esmė. Pirmame išplėtime, University, simsai mokinosi. Antrame, pavadinimu Nightlife, kuris pasirodė prieš porą dienų, simsai didžiąją laiko dalį praleis pramogaudami ir mėgaudamiesi naktiniu gyvenimu. Naujausiame išplėtime, kuris kaip manoma pasirodys kitais metais, mūsų pamėgtiems simsams teks kur kas sunkesnė dalia – kurti savo verslą.