„Capcom“ anonsavo „Dragon’s Dogma Online“, MMO stiliaus žaidimą fantastinėje vaidmenų žaidimų serijoje „Dragon’s Dogma“.

Projektą atskleidė Japonijos žaidimų žurnalas „Famitsu“. Skelbiama, kad tai bus nemokamas internetinis vaidmenų žaidimas, skirtas „PC“, „PlayStation 4“ ir „PlayStation 3“ platformoms. Vykdančiojo prodiuserio vietą užima Hiroyuki Kobayashi, kuris vadovavo pirmojo „Dragon’s Dogma“ žaidimo kūrimui.

„Dragon’s Dogma Online“ apibūdinamas kaip tinklo žaidimas — laukia atviras pasaulis ir grupavimo („lobby“) langas, palaikantis iki 100 žaidėjų. Žaidėjai galės susiburti į grupes, sudarytas iš keturių žaidėjų ir keliauti vykdyti užduočių. Reidai palaikys iki aštuonių žaidėjų vienu metu.

„Dragon’s Dogma Online“ Japonijoje pasirodys kažkada šiais metais. „Capcom“ atstovas tinklapiui „Eurogamer“ prasitarė, kad Vakaruose išleisti žaidimo neplanuojama. Tačiau visiškai atmesti tikimybės, kad jo niekada nesulauksime, nereikia. Jei projektas Japonijoje sulauks pakankamos sėkmės, tikėtina, jog kūrėjai apsvarstys galimybę išleisti žaidimą ir už jos ribų.