„Sony“ ilgai paslaptyje laikė „Uncharted 4: A Thief‘s End“ išleidimo datą. Tačiau dabar jau žinome, kurią dieną savo kalendoriuose turime pasižymėti. Kaip skelbiama „PlayStation“ blog‘e, naujausias Nathan‘o Drake‘o nuotykis bus išleistas kitų metų kovo 18 dieną.

Tiesa, laukti dal liko išties nemažai, kiek daugiau nei pusę metų. Bet tikrieji serijos gerbėjau jau gali pradėti svarstyti kurį iš specialiųjų žaidimo leidimų jiems vertėtų įsigyti. Jie buvo pristaty kartu su paskelbta žaidimo išleidimo data.

Pirmasis yra „Uncharted 4: A Thief‘s End Special Edition“, kurio kaina yra 79.99 JAV dolerių arba apie 71.46 eurų. Štai ką rasite šiame rinkinyje:[li]„Uncharted 4: A Thief‘s End“ žaidimas;[/li][li]kolekcinė metalinė žaidimo pakuotė;[/li][li]48 puslapių meninių piešinių knyga kietais viršeliais;[/li][li]„Naughty Dog“ lipdukų albumas;[/li][li]„Naughty Dog Points“ – žaidimo valiuta, naudojama daugelio žaidėjų režime.[/li]

Antrasis ir dar brangesnis rinkinys yra „Uncharted 4: A Thief’s End Libertalia Collector’s Edition“. Šis leidimas serijos gerbėjams kainuos 119.99 JAV dolerių arba apie 107.20 eurų. Šį leidimą sudaro:[li]„Uncharted 4: A Thief‘s End“ žaidimas;[/li][li]kolekcinė metalinė žaidimo pakuotė;[/li][li]12 colių aukščio Nathan‘o Drake‘o statulėlė;[/li][li]trys papildomi drabužiai daugelio žaidėjų režime: „Drake‘s Fortune“, „Heist Drake“ ir „Desert Drake“;[/li][li]du papildomi skin‘ai ginklams: „Golden Weapon Skin“ ir „Desert Weapon Skin“;[/li][li]Henry Avery Sigil kepurėlė, kurią galima naudoti žaidime;[/li][li]„Madagascar Sidekick“ drabužiai;[/li][li]„Naughty Dog Points“ – žaidimo valiuta, naudojama daugelio žaidėjų režime.[/li]
Taip pat buvo pristatytas ir specialus skaitmeninės žaidimo versijos leidimas. „Uncharted 4: A Thief‘s End Digital Deluxe Edition“ taip pat kainuos 79.99 JAV dolerių. Be žaidimo ir „Naughty Dog Points“ valiutos šis leidimas suteiks išskirtinę galimybė pirmiems išbandyti vėliau pasirodysiantį turinį vieno žaidėjo ir daugelio žaidėjų kampanijose.

Kartu buvo atskleista, kad vieno žaidėjo kampanija sulauks vieno papildymo, o daugelio žaidėjų režimas – dviejų.

„Uncharted 4: A Thief‘s End“ bus išleistas tik PlayStation 4 konsolėje.