Eidos pažadėjo, kad balandžio 12-ą dieną bus atidarytas oficialus Tomb Raider: Legend puslapis. Šį kartą mums nebuvo sumeluota. Žaidimo kūrėjų studija Crystal Dynamic su pagrindiniu Laros Croft kūrėju Tobiu Gardu (Toby Gard), vyriausiuoju charakrerių dizaineriu, mums pagaliau pristatė žaidimo svetainę, kurioje nėra daug informacijos, bet yra keli žaidimo paveikslėliai ir dar šiek tiek informacijos apie būsimą septintąją Laros Croft kelionę. Manau žaidimo fanams bus įdomu.

Dar oficialiai pristatant žaidimą buvo teigta, kad Laros kūnas bus itin realus ir dinamiškas „natūralios struktūros“, o aplinkos detalios ir realistiškos. Pažiūrėjus į pirmuosius paveikslėlius ir 3D vaizdus, kurie demonstruojami Tomb Raider: Legend žaidimo svetainėje galima patikėti, kad žaidimas bus išties tikroviškas, su natūralia ir detalia aplinka.

Kada žaidimas bus išleistas tiksliai neskelbiama, tačiau teigiama, kad tai bus šių metų vasara. Žaidimas planuojamas išleisti Xbox bei PlayStation2 konsolėms ir PC platformai.