Pasirodžius „Assassin’s Creed: Unity“ žaidimui Šiaurės Amerikoje, žaidėjai užtvindė oficialius „Ubisoft“, „Steam“ forumus skundais. Jau dabar forumai nežmoniškai užtvindyti, tai kas bus, kai į Prancūzijos revoliuciją įsitrauks visas Europos žemynas bei likęs pasaulis. Ogi visiškas tvanas.

Žaidėjai praneša apie įvairiausias veikimo problemas. Vienas iš „Reddit“ vartotojų Merkwerk teigia, kad su problemomis susiduria net „PS4“ konsolės turėtojai. Jis teigia, kad sparta „net nėra panaši į 30 fps, atrodo, kad didžiąją laiko dalį būna 20 fps“.

Su daugiausia problemų susiduria asmeninių kompiuterių turėtojai. Dauguma žaidėjų patiria kadrų kaitos kritimą net turėdami galingas aukštos klasės vaizdo plokštes, tokias kaip GTX 780 Ti ar GTX 970. Žaidimas striginėja, kadrų kaita šokinėja, o kai kuriems pasitaiko net tekstūrų anomalijų.

Forumuose kilo savotiški karai, savotiška revoliucija. Turintys susigrūdę dvi GTX 980 vaizdo plokštes, gali pasidžiaugti kiek geresne sparta, tačiau net ir čia pasitaiko problemų. Yra žaidėjų, teigiančių, kad tai naujos kartos žaidimas ir jam reikia rimtos geležies, todėl jie produkto nepeikia. Kiti garsiai putojasi bei „dėkoja“ kompanijai „Ubisoft“ už „nuostabiai“ atliktą optimizaciją.

„YouTube“ vartotojas ZeroX03 patalpino vaizdo įrašą, kuriame matomi akivaizdūs strigimai žaidžiant „PS4“ versiją. Vaizdo įrašą pamatysit žemiau.

„Ubisoft“ praėjusį mėnesį skelbė, kad per pastaruosius kelis mėnesius jie atsidavusiai dirbo prie žaidimo optimizavimo 900p raiškai bei 30 kadrų per sekundę veikimui. „Ubisoft“ jau yra pažadėjusi išleisti pirmosios dienos pataisą, imtis taisyti stabilumo problemas, bet žinant šios kompanijos repertuarą, tokie taisymai gali užtrukti mažiausiai porą mėnesių.