„Assassin’s Creed: Unity“ išleidimas jau beveik čia – liko vos kelios savaitės. Tai daug diskusijų sukėlęs žaidimas, jau vien sisteminiai reikalavimai pašiūrpino ne vieną. Tačiau vis dar yra klaustukų. Pavyzdžiui, ar asmeniniams kompiuteriams skirta „Assassin’s Creed: Unity“ versija bus užrakinta ties 30FPS ar ne? Trumpai ir aiškiai – ne. Miglą išsklaidė „Ubisoft“ bendruomenės atstovas Gabriel Graziani savo „Twitter“ paskyroje, kai vienas iš žaidėjų paklausė ar kadrų kaita bus užrakinta ties 30FPS asmeniniuose kompiuteriuose.

„Neužrakinta ir galėsite įjungti arba išjungti v-sync“, – rašė jis.

Taigi asmeninių kompiuterių turėtojai – kiek išspausit iš savo sistemos, tiek ir turėsit. Gabriel Graziani užsiminė, kad žaidimo sisteminiai reikalavimai yra konservatyvūs žvelgiant iš vaizdo plokštės pusės.

„Tai galutiniai reikalavimai, nors ir šiek tiek konservatyvūs iš vaizdo plokštės pusės, nes jums REIKËS 4GB vaizdo atminties.“

Tiesa, vėliau jis atsiprašė ir paminėjo, kad 4GB parašė per klaidą, nes prieš akis neturėjo sisteminių reikalavimų. Iš tiesų jis omenyje turėjo 3GB vaizdo atminties. 

„Assassin’s Creed: Unity“ pasirodys lapkričio 13 dieną „PC“, „PS4“ bei „Xbox One“ platformoms.