-Įžanga:
Assassin’s Creed“
Tai Nuotikių, veiksmo, žanro žaidimas, nukelsiantys jus į (XII) viduramžių laikus. Kur tais laikais buvo dar ir ponai ir vergai.
Bet atsirado žmogus Alteras (panašus į persijos princą), kuris pasiūstas mokytojo, stebėtų karalystę ir gintų nuo piktadarių bet pagrindyne misiją bus išgelbiti 8 šventuolius nuo kryžiuočių ir pargabentį į saugią vietą.Tai pat prie žaidimo
prisidejo moteris, „Kristen Bell“ kuri pasakoja, kad žaidimas bus tarsi atgimimas Prince of Persia trilogiją, kitais laikais, viduramžių laikais.Daugiau apie žaidimą čia ScreenShot ir Video
Sprendžiant iš Video ir Screen’ų žaidimas kels didelius, aukštus reikalavimus operaciniai sistemai, bet apie juos dar tiksliai nepranešama.

Aplinkos

Žaidimo vaizdai ir aplinka, tikrai stulbinančios, didingos pilys visur tik akmenys, Tai pogi ir bažnyčios, jos labai svarbios žaidime, nes reikės su pagrindinių veikėju lankytis karts nuo karto šiose patalpose.Visos šio žaidimo teritoriją bus tik vienas žemėlapis viena, didelė sala.Išties įspūdingai atrodo, visa karalystė.Tai pat ispūdingai atrodo, bėgantis vanduo, saulėtakiai, ir valstiečių prekiavietės.

Ginklai

. Ginklų bus labai įdomių, vienas iš jų tai tarp pirštų esantys, aštrūs ašmenys, su jais galėsit pribaikt priešininkus.Jis gali susitraukti, ir bet kuriuo atvejų išlisti ir smeikti mirtiną smūgį priešininkui.
Kaip foto matote tai labai galingai, ir įdomiai atrodo.Na kai kurie ginklai, bus kardai iš nukautų priešininkų.

Veikėjai

Bus įdomu kaip mūsų veikėjo draugai,gyvūnas sakalas kuris jums pranešinės žynias iš visos salos, tai pogi priešininkai bus paprarsti, kryžiuočiai kariai iš viduramžių laikų.Kiti mažai reikšmės turintys valstiečiai,nors kai kaikuriose užduotyse reikės gelbeti jų galvas nuo kilpos.

.

Kitą informaciją

Dar žinoma tiek, kad žaidimas bus išleistas ant Xbox360, PS3 , ir PC

Kūrėjas Ubisoft
Leidėjas Ubisoft
Žanras Veiksmo
USA kainą $59.99
Išleidimo data Balandžio 4, 2007 metais.