Praėjusį mėnesį galėjome susipažinti su septyniais „Assassin’s Creed: Syndicate“ blogiukais, kuriuos, valdydami žudikus Jacob’ą ir Evie, turėsime nužudyti. Šiandien pažvelkime į kitą barikadų pusę, tiksliau į barikadų pusę, kurioje būsime mes ir susipažinkime su šešiais Viktorijos laikų protais, kurie padės kovoje su nuožmiuoju Tamplierių ordinu.

Jeigu bent kiek domitės Viktorijos laikų istorija, tuomet šias asmenybes tikrai žinosite: tai telefonų išradėjas Aleksandras Grehamas Belas; filosofas, politikos ekonomistas ir žurnalistas Karlas Marksas; žymus gamtininkas, keliautojas ir darvino teorijos išradėjas Čarlzas Darvinas; rašytojas Čarlzas Dikensas; slaugytojos profesijos pradininkė Florencija Naitingeil; bei karalienė Viktorija, kuri pagarsėjusi kaip viena iš ilgiausiai Anglijos soste išbuvusių karalienių.

„Assassin’s Creed: Syndicate“ jau kitą savaitę, spalio 23 dieną debiutuos „PlayStation 4“ bei „Xbox One“ konsolėse. Asmeninių kompiuterių savininkai žaidimo sulauks kiek vėliau – lapkričio 19 dieną.