Michaelas Fassbenderis nebus vienintelė žvaigždė, sužibėsianti „Assassin’s Creed“ filme. Skelbiama, kad juostoje taip pat vaidins Jeremy Irons ir Brendan Gleeson.

Kaip praneša tinklapis „Deadline“, Glesson vaidins Michaelo Fassbenderio veikėjo tėvą, o Irons – aktorės Marion Cotillard tėvą. Be minėtųjų aktorių filme vaidins ir Michael Kenneth Williams bei Ariane Labed.

Jeremy Irons geriausiai žinomas už savo paskolintą balsą animaciniam filmui „The Lion King“ ir atliktą blogiuko vaidmenį „Die Hard: With A Vengeance“ filme. Tuo tarpu Brendan Gleeson žinomas kaip aktorius ir režisierius, prisidėjęs prie tokių filmų kaip „Braveheart“, „Edge of Tomorrow“, „Gangs of New York“, „28 Days Later“, „Troy“ ir „Harry Potter“.

Planuojama, kad didžiuosiuose ekranuose filmas pasirodys 2016-ųjų gruodžio 21 dieną. Naujausias „Assassin’s Creed“ serijos žaidimas „Assassin’s Creed: Syndicate“ debiutuos jau šių metų spalio 23 dieną „PS4“ ir „Xbox One“ konsolėse bei lapkričio 19 dieną asmeniniuose kompiuteriuose.