Studija „West Games“, sudaryta iš buvusių „GSC Game World“ darbuotojų, vasarą ieškojo lėšų „Areal“ projekto kūrimui. Deja, bet paramos kampanija jiems šiek tiek nenusisekė, nes surinkus daugiau nei reikiamą sumą, „Kickstarter“ nutraukė kampaniją.

Dabar, praėjus kuriam laikui, „West Games“ sugrįžo. Ir jie vėl prašo jūsų pinigų. Šį kartą projektui pavadintam „STALKER Apocalypse“. Atkreipkite dėmesį, „STALKER“, o ne „S.T.A.L.K.E.R.“. Taip yra dėl to, jog studija neturi teisių į „S.T.A.L.K.E.R.“ pavadinimą, o štai „STALKER“, pasak pačios „West Games“, yra bendrinis žodis ir jį naudoti galima.

„Mes užregistravome „STALKER Apocalypse“ prekinį ženklą, ir turime visas teises jį naudoti kaip nuosavą pavadinimą. Stalker savaime yra bendrinis žodis, ir kiekvienas gali jį naudoti“, – teigė „West Games“.

„STALKER Apocalypse“ iš esmės yra tas pats „Areal“, tik perdarytas ant „Unreal Engine 4“ variklio ir pavadintas kitaip. Šį kartą prašoma pinigų suma yra 600,000 JAV dolerių. Lėšų rinkimui pasirinktas nebe „Kickstarter“, o „World Wide Funder“ tinklapis. Ko gero dėl to, jog ten mažiau apribojimų.

Ar verta skirti lėšų šiam projektui bei tikėti kūrėjų pažadais, spręskite patys. Paramos kampanija vyks iki 2015-ųjų kovo, tad laiko pasvarstyti ir paaukoti turite pakankamai.