„Arctic Cooling“ ankščiau užsiimdavo tik įvairių kompiuterių priedų, skirtų aušinti gaminimo. Jų gaminiai ne kartą buvo labai gerai įvertinti įvairiausių apžvalgininkų, todėl žinia apie naujos „Arctic GC Pro“ konsolės pasirodymą šiek tiek netikėta kaip ir pati konsolės forma ir turinys.

„Arctic GC Pro“ kainuos tik 39,90 euro (apie 140 litų). Už tokią kainą taip pat pirkėjai gaus gana didelį įvairiausių vairasvirčių rinkinį, pritaikytų prie judesiu valdymų žaidimų, bei net 48-ius integruotus žaidimus. Konsolei bus suteikiama dviejų metų garantija.

Kaip bus su žaidimų papildymu, koks bus asortimentas, ar šioje konsolėje bus galima žaisti ir Wii žaidimus (dar nepastebėjai išvaizdos panašumų su Wii?) šiuo metu vis dar nėra žinoma… kaip ir ką reiškia „3D palaikymas“, kuris reklamuojamas kaip viena svarbesnių šio produkto detalių. Šios informacijos trūkumas ir sukelia abejones dėl tikslingumo įsigyti šį žaidimų kompiuterį… kita vertus jokios kitos naujos konsolės už šiek tiek daugiau kaip 100 litų kažin ar pavyktų įsigyti…