Sveiki! Pagaliau atėjo laikas naujai Arbatėlei. Šiandien kalbiname EDcorp. Taigi pradėkime:

(Kalbina – Master_Chief)

Master_Chief: Taigi pirmas klausimas būtu prie temos:Kokia arbatėlę mėgsti gerti?

EDcorp: Vaisinę ir šiaip galvoju, kad arbata, jeigu tik geriama su saiku, yra be galo sveika, na ir šiaip geras vaistas. Taip pat labai malonu gerti arbatėlę protingų žmonių kompanijoje, ką dabar ir darau.

Master_Chief: Oi malonu mielas „kolega“, kad mane pavadinote: „protingu žmonių kompanija“ nors man taip giminės niekados nesakydavo, man vistiek labai malonu. Taigi kokie yra tavo trys pagrindiniai pomėgiai?

EDcorp: Jie labai paprasti: muzika, filmai, ir be abejo, į trečiąją vietą dėčiau kompiuterinius žaidimus.

Master_Chief: Na gaila jog nėra „Arbatėlės gėrimo“, bet ir šitie neblogi.
Taigi kokio tipo žaidimus mėgsti žaisti?Ar esi linkęs prie „senos, geros klasikos“ ar prie naujesnių žaidimų?

EDcorp: Na, čia sunku pasakyt, visai neseniai gavau naują sistemą, ant kurios išbandau iki tol dar neišbandytus produktus, paskutiniai žaidimai: F.E.A.R., BloodRayne, The Suffering: Ties That Bind, dar pažaidžiu Silent Hill 4: The Room, kaip jau supratai, prijaučiu siaubui „Survival horror“ kategorijai. Taip pat, įsiminė neseniai sužaistas Assassin’s Creed – puikus žaidimas.

Master_Chief: Na jei mėgsti: „Survival horror“ tai tikrai turėtum išbandyti: Resident Evil 4.
O kiek laiko praleidi prie PC? Ar manai geriau tobulinti PC įgūdžius ar geriau eiti nuo „ekrano“ ir užsiimti kitokia veikla, tarkim sportu?

EDcorp: Na, nelabai domiuosi sportine veikla, o prie PC prasėdžiu labai skirtingai, nes didžiąją dalį sėdžiu visokiuose „chat‘uose“, o žaidimams nelieka labai daug laiko, bet stengiuosi pažaist, jeigu tik noro yra. Resident Evil 4 – sekantis produktas, kurį išbandysiu.

Master_Chief: O išskyrus sportą, nejaugi neugdai kitų savybių? Tarkim muzikalumo? Ir kalbant apie muzikalumą: ar turi kokių itin mėgstamų „gabalų“, nuo kuriu besiprausdamas uždainuoji arba imtuoji gitaros improvizaciją?

EDcorp: Su gitara groti šiek tiek moku, bet improvizacijų, kurias klausau per savo sistemą nelabai pagroju. Tiesą sakant, klausau metalą, ir propaguoju šį stilių kartu su keliais draugais, žinoma, internetiniais.O besiprausdamas „pasinešu“ grojant Slipknot grupei. Esu „nemirtingas“: Mudvayne fanas, paklausau Disturbed, KoRn, taip pat didelį dėmesį skiriu jo „didenybei“ Marilyn Manson.

Master_Chief: Hmm…Tai jeigu visas nusidažysiu juodai ir apsirengsiu juodai ir į įrašysiu „gabalą“ kuriam tris minutes keikiuos ir rėkiu į ritmą gal ir mane kažkas pradės vadinti „didenybe“ kaip Marilyn, bet man dar iki to toli. Aš dar net bijau įsidėt į arbatėlę tris šaukštukus cukraus užuot įsidėjus du, taigi, man iki Marilyn dar toli 🙂 Minėjai, jog vienas iš tavo pomėgių yra filmai. Koks tavo mėgstamiausias filmas ir trumpai papasakok kodėl?

EDcorp: Na, manau tau dar tikrai toli iki Marilyn, o kalbant apie filmą, išskirčiau „nemirtingą“ Ghost Ship („laivas Vaiduoklis“).Turbūt tai geriausias filmas kokį esu matęs. Patiko visos scenos (pirmoji, žinoma, labiausiai), patiko aktorių vaidyba, gerai parinkta muzika garso takeliui (grupė: Mudvayne- Not Falling), sukonkretinus – nuostabus filmas.

Master_Chief: Kad aš bučiau toks drąsus „jūreivis“ eit žiūrėt vaiduokliškus laivus, bet kolkas aš tik antraeilis junga…O šiaip norėtum Games.lt rašyt naujienas, anonsus ir recenzijas? Ar turėtum tam patirties?

EDcorp: Žinoma norėčiau. Gerai, kai būna vieta, kurioje galima pasireikšti. Žaidimų recenzijų esu parašęs nemažai, viena jų yra žurnalo PC GAMER antrame vasario numeryje. Patirties, bent jau recenzijų rašyme, turiu. Ir dar planuoja pasirodyti keletas apžvalgų tolimesniuose numeriuose.

Master_Chief: Na pas mane „čainike“ karštas vanduo pasibaigė, arbatžolės su ženšenio ekstraktu ištuštėjo, o ir iš sausainių liko tik trupiniai, taigi priėjome pokalbio galą ir paskutinis klausimas būtu toks: kodėl nusprendei sudalyvauti mūsų projekte/pokalbyje ir ar patiko?

EDcorp: Naivus noras būti išgirstam, nieko daugiau. Taip, patiko, labai dėkoju tau ir tavo draugams, su kuriais sugalvojote šį projektą.

Master_Chief: Ach tu naivuoli! Na dėkui už atsakymus. Gaila, kad už pragertą arbatą ir suvalgytus sausainius nekompensuosi, bet ką darysi.Taigi, aš, Master_Chief, sakau iki EDcorp ir visai, didelei Games.lt šeimai.
Ir laukit naujos Arbatėles!

IKI.