Po savo linksmos rolės filme „Tropic Thunder“, Tom Cruise atrodo, atgaivino savo komišką įvaizdį. Kitas jo žingsnis bus įgarsinti vieną personažą ateinančiame filme „Shrek 4“.

Šiandien gavau laišką, iš pastovių DreamWorks šaltinių, jie pranešė, jog Tom Cruise „Shrek 4“ įgarsins blogiuką. Šreko tęsinys pasirodys tik 2010 metais ir šį kartą jis bus režisuojamas rež. Mike Mitchell, kuris anot gandų yra Tom Cruise fanas. Mike režisavo fantastinį filmą „Sky High“.

Kol kas labai nedaug yra kas žinoma apie „Shrek Goes Fourth“, kaip iš viso Šrekas atsirado toje pelkėje ir kaip toje personažų gausoje Tom Cruise blogasis personažas tilps, juk tai tęsinys tiesa? Turi būti ir kokios sąsajos? Filmas dar tik embriono formoje, todėl garsintojų grupė vis dar peržiūrinėjama. Tom Cruise rolė dar nepatvirtinta, čia tik gandai.

Šrekas yra tikrai unikalus filmukas, dažniausiai pasakos būna rimtos, apie meilę ar kovą su drakonu, tačiau Šrekas yra visko mišinys, negana to visos pasakos yra paverstos į linksmą parodiją.