Counter Strike 1.6 žaidimų pasaulyje egzistuoja jau daugiau nei dešimtmetį ir tai ne pirmas kartas kai koks nors naujas žaidimas bando pakeisti CS 1.6. O gal šis kartas bus paskutinis? 

Counter Strike Global Offensive atviras betas testavimas startuos jau ankstyvaisiais 2012 metais. Šis žaidimas bus išleistas konsolėsm, PC bei MAC. Na o pati Valve apie jį pasisako šitaip:

„CS: GO tai ne bus senojo žaidimo pakeitimas nauju, tai bus to paties CS 1.6 išleisto prie 12 metų išplėtimas. Nauji žemėlapiai, nauji veikėjai bei ginklai. Atnaujinsime ir klasikinį turinį (de_dust, ir pan.). Taip pat pristatysim naujus žaidimo režimus, kovų paieškas, lyderių lenteles bei dar daugiau.


Counter-Strike kaip abejotinas MOD’as patapo beveik žaidžiamiausia PC šaudykle pasaulyje ir žaidimų industriją užpuolė visiškai netikėtai iškarto po to kai buvo išleistas 1999 metais rugpjūčio mėnesį. – sako Doug Lombardi. – „Per pastaruosius 12 metų jis tesė savo tradicijas būti vienu iš žaidžiamiausiu pasaulyje ar ryškiausiu  aidimų įvairiuose turnyruose, o per visa CS fančize buvo parduota daugiau nei 25 milijonai žaidimo kopijų. CS: GO pažada išplėti apdovanojimų pelniusi žaidima ir  pateikti jį PC, MAC bei naujos kartos konsolių žaidėjams.


CS: GO kūrimu rūpinasi Valve kartu su Hidden Path Entertainment. Žaidimą žadame išleisti 2012 metų pradžioje o jį bus galima išbandyti PAX Prime bei Eurogamer Expo.“ 


Apibendrinant tai, ką pasakė Valve – jie nesiekia sukurti Counter Strike 2, jie stengiasi perkurti ta patį CS 1.6 kelioms platformoms.

Kūrėjai kreipėsi ir į profesionalius žaidėjus prašydami peržiūrėti ir įvertinti jų darbą, vienas iš jų buvo Craig „Torbull“ Levine. Žaidėjai netruko pastebėti daug geresnę grafiką bei rimtų problemų turinčia taiklumo mechaniką! 

„Daugėlis žaidėjų profesionalų išreiškė susirūpinimą dėl šaudymo ilgomis serijomis ir ginklų atatrankos veikimo, matydami, kad šaudymas tokiu būdu yra per lengvas ir paprastas būdas nukauti taikinį. Jie taip pat pastebėjo, kad pirmosios trys M4 ir AK iššaunamos kulkos buvo pernelyg netaiklios, kad žaidėjai, įgūdę šaudyti ilgomis serijomis, atliekamomis greitais mygtuko paspaudimais, turėtų pranašumą.“ 

Kas skaitot angliškai, čia ratite visą Torbull ataskaitą a pie naująjį Counter Strike.

http://www.eseanews.com/index.php?s=news&d=comments&id=9969

Kaip matome Valve rimtai ketina nušlifuoti senajį veteraną CS 1.6 ir pakeistį jį naujuoju CS: Global Offensive darbu. Galime tik daryti išvadas kad Valve rimtai įsižiūrėjusi į pozicijas eSporto rinkoje. 

O ką jūs manot apie naujajį CS: GO ?