Eidos atskleidė pirmąsias detales apie Highlander projektą. Tai žaidimas skirtas PS3, X360 ir asmeniniams kompiuteriams, ir jį kurs prancūzų kompanija Widescreen Games (sukūrė: Dead to Rights II, Black Buccaneer). Beje, Highlander, tai savo laiku labai populiarus filmas bei serialas „Kalnietis“ rodytas ir Lietuvos televizijose.

Tai bus trečiojo asmens veiksmo/nuotykių žaidimas, kurio veiksmas apims per du tūkstančius metų. Žaidėjai turės progą išvysti tokias vietoves kaip feodalinę Japoniją, viduramžių Škotiją, ateities Nių Jorko viziją bei Pompėją prieš pat Vezuvijaus išsiveržimą.

panašiai kaip ir filme, žaidimo veiksmas suksis apie keliones po pasaulį ir eškojimą kitų nemirtingųjų kuriems reiks nurėžti galvas. Žaidėjai turės keletą ginklų pasirinkimų, bei įvairių specialių sugebėjimų.

Žaidėjai taps Ovenu Maklaudu, ir žaidimo metu susidurs su 77-iais kitais nemirtingaisiais. Kai kurie jų bus pažįstami iš TV serialų ir filmų. Iš viso žadama per 18 misijų.

Panašu kad tai bus gana žiaurus žaidimas, kuris, visai tikėtina, sulauks reitingo tik suaugusiems. Highlander tikriausiai pasirodys kitais metais.