Dauguma kritikų šią knygą sugebėjo sutapatinti net su Stephen’o King’o kūryba…Prieš pirkdamas maniau, kad tai bus siaubo knyga, o ne išsityčiojimas…

Veikėjai-Koralaina,jos tėvai,kalbantis katinas ir keli pamišę senukai.Koralainai tik aštuoni metai, bet elgiasi kaip suaugęs asmuo.Ji labai protinga kaip tokiam amžiui, net per protinga ir knyga darosi neįdomi, nes labai lengvai galima nuspėti tolimesnius mergaitės žingsnius.

Koralainos tėvai-Visą laiką vaizduojami kaip prasti ir išsiblaškę tėvai kuriems nerūpi ką jų dukra veikia (gerai pažistama ar ne?).Kad ir ko Koralaina klausia ar prašo savo tėvų jie niekad nieko nepadaro vis atsakydami, kad turi daug darbo.

Kalbantis katinas-Tai bukiausia ką rašytojas galėjo įterpti į šią knygą.Nors katinas ir yra protingas,paslaptingas, bet jo neįmanoma nuspėti tai jis dingsta tai vėl atsiranda ir neaišku iš kur.Šis veikėjas knygai visiškai nereikalingas jis tik sugadina ir taip prastą knygą.

Pamišę senukai-Koralainos kaimynas sakantis, jog turi savo kalbančių pelių cirką kurios už maistą pavaidintų Koralainai (labai kvaila).

Senutė-Per dialogus dažnai Koralainai pasakydavo vieną kitą buką,neįdomų ir nereikalingą sakinį ar išvis taip nusišnekėdavo, kad ir likdavau nesupratęs.

Vieta-Mažas miestelis į kurį atsikraustė visa Koralainos šeima.Jame visada didelis rūkas per kurį nieko negalima įžiurėti arba silpnas lietus šią knygą daro truputį nejaukią (nors tiek).

Kitas pasaulis-Koralaina per duris sienoje patenka į kitą pasaulį kuriame sutinka savo tėvų blogąsias puses tik su sagomis vietoje akių.Naujieji tėvai nori, kad mergaitė pasiliktų šioje namo pusėje.Todėl, kad galėtu prisiųti sagas vietoj jos akių ir paversti ją blogiuke. Labai kvaila tai, jog Koralaina nebijo blogųjų tėvų, nors žino, kad jie neketina jos paleist…Bukiausia kas galėjo būti šioje knygoje tai šunų cirkas mat Koralaina kitame pasaulyje nuėjusi į cirką matė ten vaidinančius ir kalbančius šunis kurie elgiasi kaip žmonės, net sėdi jų kedėse!

VERDIKTAS

Viena prasčiausių knygų kokią tik esu skaitęs.Visiškai nebaisi,vietomis būtų galima, net nusijuokti.Taip ir likau nesupratęs už ką ši knyga yra taip giriama ir lyginama net su siaubo karaliumi Stephen’u King’u.

3/10 už bandymą prilygti neprilygstamajam Stephen’ui King’ui