Jei kas ir nerimavo, kad po starto bus sunku įsigyti iPhone dabar jau gali ir nesijaudinti. Pagal BussinesWeek šaltini starto metu mums Apple paruoš net 3 milijonus iPhone telefonų.

Nors galbūt daugelį gąsdina pradinė $499 iPhone kaina, tačiau Apple tikisi iki kitų metų galo parduoti apie 10 milijono šių telefonų. Analitikai prognozuoja, kad galbūt iki šių metų galo iPhone bus parduoda apie 3 milijonai, o iki kitų metų galo apie 10-12 milijono egzempliorių.

Vienas iš analitikų Piper Jaffray Cos. teigia, kad Apple gali pasiekti apie 40 milijono parduotų iPhone iki 2009 metų galo, tačiau jis nerimauja dėl to, kad šioje Apple produktų linijoje neatsirado vietos ir mažos kainos segmentui skirto aparato.

Kaip rašėme ankščiau gali būti, kad iPhone gali likti iki penkerių metų giganto AT&T dalis. Tai išties galėtų smarkiai pakoreguoti iPhone pardavimus, ypač tai skaudžiai atsilieptų kitiems kontinentams, kurie irgi nori iPhone. Tai pat konkurentai Verizon pasakė, kad vasarą pristatys iPhone konkurentą. Darosi išties įdomu…