Ne paslaptis, kad niekas kitas taip nenudžiugina kompiuterinius žaidimus kuriančių kompanijų, kaip žinojimas, kad jų kūriniai sulaukia ypač didelio susidomėjimo. Ypatingo populiarumo visai neseniai sulaukė ir dar vienas žaidimas.

Tai – garsusis „Apex Legends“. Tiesa, nuo šiol jį būtų galima vadinti ne tik garsiuoju, bet ir populiariuoju ir tam tikrai yra pagrindo, kadangi per savaitę šis kūrinys sulaukė net 25 milijonų žaidėjų.

Toks įspūdingas šiuo žaidimu susidomėjusių žmonių skaičius buvo pasiektas nuo vasario 4 dienos. Kaip rodo vidurkis, būtent nuo tada, žaidimas sulaukė maždaug milijono juo susidomėjusių asmenų per 8 valandas bei 2,5 milijono per parą. Na, o iš viso pasiekta 25 milijonų riba. Tai yra iš tiesų įspūdingas skaičius ir tikrai ne visi žaidimai gali pasigirti tokiu populiarumu.

Tiesa, šis žaidimas savo rodikliais tikrai nusileidžia kitam garsiam žaidimui „Fortnite“, kurio žaidėjų skaičius siekia net 200 mln. Tačiau tam yra ir paaiškinimas – šis žaidimas pasirodė kur kas seniau, tad nieko keista, kad ir juo susidomėjusių asmenų skaičius kur kas didesnis.

Taigi, žaidimą kūrusi kompanija gali džiaugtis dideliu žaidėjų būriu, o pastarieji – šauniu žaidimu, ir specialiu šio žaidimo renginiu, kuris bus surengtas Šv. Valentino dienos proga.